Ankara Minibüs Saatleri

Ankara Minibüs Saatleri için her gün detaylıca sitemizden ulaşabilirsiniz. Kalkış ve varış saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Minibüsleri Hangi İlçelerden Geçer?

Ankara Türkiye’nin başenti olmakla beraber tüm ilçeleri gelişmiştir. Bu gelişen ilçelere ulaşımın kolay olması gerekmektedir. Ankara Büyük Belediye’si bu ulaşımı kolaylaştırmak için metro, otobüs gibi ulaşım araçlarına ek olarak minibüs seferlerine de önem vermiştir. Ankara böylece daha hızlı gelişmektedir. Ankara’da minibüs ulaşımları aşağıdaki ilçelerde aktif bir şekilde sürmektedir. Bu ilçelere minibüsün yanı sıra EGO ile de ulaşabiliyorsunuz. Minibüsler aşağıdaki ilçelerin her birine ulaşmaktadır.

Akyurt , Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yeni Mahalle.

Bu ilçelere ek olarak eklenecek olan ilçeler ve hatlar sitemiz tarafından takip edilmektedir. Ankara minibüs saatleri için sitemiz güncel tutulmaktadır.

Ankara Minibüs Hatları

Ulus Çukurambar Minibüs saatleri

Ümitköy Konukkent Minibüs saatleri

Balgat 100. Yıl Minibüs saatleri

Ulus Çiğdem Mahallesi minibüs saatleri

Karapınar Sıhhıye minibüs saatleri

Sıhhiye minibüs saatleri

Kırkkonaklar Kızılay Minibüs saatleri

Cebeci Dörtyol Bahçeli Minibüs saatleri

Elvankent Sıhhıye Minibüs saatleri

Seyranbağları Ulus Minibüs saatleri

Koza sokak Kırkkonak Minibüs saatleri

Ulus Sıhhıye Minibüs saatleri

Kırkkonaklar Kolej Minibüs saatleri

 

Ankara Minibüs Ücretleri Ne Kadar ?

Ankara minibüs ücretleri mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra ücretlerdeki değişiklikler öğrenci ve tam olarak değişmektedir.

Öğrenci için:

Kısa mesafe ücreti 2.50 TL

Uzun mesafe de 3.5 TL

Tam için:

Kısa mesafe ücreti 3.50 TL

Uzun mesafe de 4 TL

Gideceği güzergaha göre ortalama mesafe süresi değişmektedir. Ancak Ankara üzerindeki ortalama mesafe süresi 35-40 dk. olarak belirlenmiştir.

Minibüs süreleri trafik durumuna göre, yaz ve kış tarifelerine göre minibüs saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

Minibüslerin arızalanarak geç gelmesi veya sefere çıkmaması durumunda minibüssaatleri.com bu durumdan sorumlu değildir.

 

Ankara ve Türkiye’nin her ilinden minibüs saatlerini sitemizde bulmanız mümkündür. Eksik olan ilçe minibüsleri tarafımızca güncelleme yapılarak düzenlenilecektir.

Minibüs saatleri ve minibüs güzergahları ile sayfamızda bilgilendirmeler yapılmıştır.

Şehir merkezleri, hastaneler, ulaşım alanlarına gidebileceğiniz minibüs güzergahlarına sitemizden bilgi alarak en hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Trafik veya yol çalışmalarına göre güzergah bilgilendirmesi yapılacaktır. Trafik ve yol çalışmaları tarafımızca takibi yapılmaya çalışılmaktadır. Ancak trafik durumunun belirsizliği minibüs saatlerini değiştirebilmektedir. Ancak daha önceden belirlenmiş yol çalışmaları takip edilip buna göre güncelleme yapılmaktadır.

Ankara minibüs saatleri için İletişim sayfamızdan kayıp ya da çalıntı eşyalarınız için bize mail atarak, kaybolan eşyalarınızla alakalı gerekli mercilerle iletişim sağlanarak size geri dönüşlerimiz sağlanacaktır.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer